Wybieramy modne sukienki w kwiaty jesień/zimia 2018/2019

Nowy, jesienno-zimowy sezon to jak co roku okazja do przyjrzenia się aktualnym trendom w świecie mody. Jak co roku staram się wnikliwie śledzić ofertę sklepów i szukam prawdziwych perełek, które przypadną mi do gustu. Przegląd najciekawszych sukienek w kwiaty na ten sezon czas więc zacząć.

Przygotowując ten post udało mi się nawiązać współpracę z portalem NajlepszeSukienki.pl, który jest agregatorem produktów z różnych sklepów internetowych. Mówiąc więc krótko:  wystarczy, że wejdziecie na ich stronę, a zobaczycie ofertę kilkunastu sklepów internetowych w jednym miejscu (i to w dodatku dużo lepiej posegregowaną). Sama chętnie odwiedzałam ich stronę, więc możliwości ewentualnej współpracy przyjęłam z radością.

Sukienki  w kwiaty – co jest modne w tym sezonie?

Zanim zaczniemy dyskutować o tym, co jest, a co nie jest modne w tym sezonie jeśli chodzi o sukienki warto zaznaczyć, że do mody i trendów nie można podchodzić bezkrytycznie. To co dzieje się na wybiegach to zazwyczaj tylko impuls i inspiracja do producentów. Jeśli więc widzimy na pokazach rzeczy, w których normalny śmiertelnik nie byłoby w stanie założyć to nie spodziewajmy się, że takie rzeczy zaleją nasze galerie handlowe. Zazwyczaj pokaz to jedynie impuls do przełożenia wizji projektantów na realne, masowo projektowane sukienki.

Sukienki w neonowych kolorach

Tak, w tym sezonie będzie dużo neonów, podobnie jak i wiele głęboki i intensywnych odcieni. Jeśli czujecie w w takich barwach dobrze, to na pewno będzie Wam łatwo wybrać coś dla siebie, a taka stylizacja na pewno przyda się na sylwestra.

post_1

Zwierzęce wzory

Chyba zauważyłyście je już w sieciówkach? Zwierzęcych wzorów jest w tym sezonie bardzo, bardzo dużo. Nie mniej będzie ich projektach sukienek i na pewno sprawdzą się one w dopasowanych fasonach. Jeśli więc lubisz ten koncept to już teraz zacznij przeglądać co w sklepach piszczy.

 

Sukienki w stylu lat 80. wiecznie żywe

Lata 80. od pewnego czasu przechodzą istny renesans. Widzimy je wszędzie, w sztuce, muzyce, ale i w modzie. Nie inaczej jest w tym sezonie, gdzie na pewno niejedna z Was skusi się na fasony, które królowały na ulicach przed 40 laty. Sukienki w kwiaty w stylu lat 80. wyglądają bowiem naprawdę fenomenalnie!

Sukienki w kratę

Gdybym nie była fanką sukienek w kwiaty, to na pewno założyłabym bloga o sukienkach w kratę. W tym sezonie to istne szaleństwo! Nie wiem jak Wam, ale mi krata szalenie przypada do gustu i na pewno skuszę się na kilka takich stylizacji.

post_3

Sukienki w kwiaty – ponadczasowy wybór

I na koniec przechodzimy do dania głównego! Tak, ten sezon należy również do kwiatów (w końcu!). Wybór produktów jest już niezwykle duży i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zauważyć, że dominują raczej ciemniejsze odcienie i kwiaty w kolorach typowych dla jesieni (co w sukienkach w kwiaty nie było tak oczywiste jeszcze rok, czy dwa lata temu). Na uwagę zasługuje też pojawienie się na naszym rynku sprzedaży internetowej kilku ciekawych sklepów, w których takie sukienki dostaniemy (znajdziecie je przechodząc do kategorii z sukienkami w kwiaty na stronie najlepszesukienki.pl).

post_5

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w artykule to zdjęcia sukienek w kwiaty dostępnych na wyżej wymienionej stronie. Jeśli coś wpadło Wam w oko to odwiedzając ją będziecie mogli przejść do stosownego sklepu i dokonać zakupu. Zdjęcia umieszczone są w celu informacyjnym i stanowią własność producentów poszczególnych produktów.

A my widzimy się następnym razem! Dajcie znać do wpadło Wam w oko 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s