O blogu

Witaj na moim blogu czytelniczko!

Na wstępie chciałam serdecznie powitać wszystkie czytelniczki mojego bloga. Skoro tu trafiłaś to zapewne poszukujesz ciekawych sukienek w kwiaty. Też kiedyś szukałam tej jedynej… Poszukiwania były długie i nie do końca mnie zadowalały. To właśnie dzięki temu powstał ten blog.

Tak, mam istnego fioła na punkcie sukienek w kwiaty. Wiosna, lato, jesień zima- zawsze znajdę jakiś pretekst by rano sięgnąć po taką sukienkę. Może nie jest to do końca normalne, ale w sumie dlaczego miałabym tego nie robić? Lubię to!

Na moim blogu postaram się dzielić z Wam najlepszymi stylizacjami, w których sukienki w kwiaty będą grały wiodącą rolę. Znajdziesz tu sukienki długie i krótkie, rozkloszowane i dopasowane, na ramiączkach i z długim rękawem, z dużymi dekoldami oraz golfem… Po postu będę dzielić się z Wami tym, co jest moją pasją.

Tam, gdzie będzie to możliwe znajdziesz też odesłania do sklepów i stron. Sama zalewałam blogerki mailami w stylu: a skąd to? a ile kosztowało? a gdzie kupione? czy jest jeszcze w sklepie? itp. itd. Postaram się więc to ułatwić! Ale nie zawsze się da 🙂

Cóż… zapraszam do czytania i życzę miłego dnia,
Anita B.

Advertisements